Ochsner
Chci
nezávaznou
nabídku

Odkazy

Chcete se stát partnery s cílem získat zpětné odkazy pro Vaše webové stránky nebo e-shop?
Kontaktuje nás na: tomas.styskala@drs.cz

 

Společnost Semmelrock.cz nabízí zámkové i venkovní dlažby, dlaždice, svahové systémy, zdi a ploty, schody, obrubníky a doplňky. 
Poradenství a komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, školení BOZP a PO a také revize zařízení, to vše nabízí Extéria s.r.o.
Zdravotnické lehátka, gynekologické křesla, vyšetřovací, rehabilitační, rentgenové a operační stoly pro lékaře a produkty pro handicapované, to vše nabízí RQL. 

Montcom.cz nabízí samonosné skladové haly s velkým i malým skladovacím prostorem a hangáry. Rámy všech skladových hal mají pevnou ocelovou konstrukci. 
Emplus ve Frýdku-Místku je firma, která poskytuje všestranné služby v oblasti ochrany osob a majetku, klade důraz na kvalitu odvedené práce a individuální přístup ke keždému zákazníkovi. 
Spzservis.cz - registrace, pojištění a STK vozidel. Pomůže při převodu ojetého vozidla, registraci nového vozidla, při ztrátě SPZ, při převozu vozidla do zahraničí a také za Vás ohlídá platnost STK a měsíc před skončením Vás informuje a poradí co dále.  
Kosmetické studio RelaxBeauty sídlící v Ostravě nabízí kvalitní lipomassage, prodlužování řasobličejové a tělové procedury, těhotenské masáže, depilaci horkým voskem či manuální lymfodrenáže. Salón je určen všem, kteří hledají odpočinek, relax a uvolnění. 
Hubení a deratizace švábů, štěnic a hmyzu na profesionální úrovni. Sos-štěnice poskytuje spolehlivou a diskrétní deratizaci s letitou praxi, která je 100% účinná a zbaví Vás jednou provvždy štěnic, blech a dalšího otravného hmyzu
Luxent.cz je realitní kancelář, která nabízí pronájem a prodej luxusním bytů a domů a nabízí také developerské projekty. Luxent se specializuje na nadstandartní luxusní nemovitosti k prodeji i pronájmu. 

 

 

 

 

 

 

 

Zkušenosti našich klientů...

  • Zařízení: OCHSNER GMSW 17 plus
  • Lokalita: Orlová
  • Montáž: 2012
Jednotka tepelného čerpadla pracuje tak tiše, že běžná lednice, kterou je každý nucen v domácnosti snášet, je proti ní hlučný traktor.
J. K., Orlová
1
Specialista na tepelná čerpadla již 42 let
2
Stovky tisíc spokojených zákazníků v Rakousku, Německu, Švýcarsku a dalších zemích
3
Nejtišší výparníky na trhu s hlučností od 18 dB(A)
4
Nejvyšší topné faktory (testováno ve WPZ Testzentrum Buchs, Švýcarsko)
5
Široký sortiment provední a výkonů od 2,2kW do 960kW
6
Teplota topení až 65°C ( až 98°C u průmyslových aplikací)
7
Odzkoušená životnost více než 20 let