Tepelná čerpadla Ochsner

Společnost Ochsner patří k předním evropským výrobcům tepelných čerpadel. Už více jak 42 let se specializuje na vývoj a výrobu tepelných čerpadel. Důkazem kvality je více než 140 000 spokojených zákazníků napříč celou evropou. Tepelná čerpadla OCHSNER nabízí kompletní produktový program od 2 do 2 500 kW pro zdroje tepla vzduch. země a voda. Tepelná čerpadla vynikají svými vlastnostmi, jako jsou nízká hlučnost venkovních jednotek, vysoké topné faktory a dlouhá životnost čerpadel, která přesahuje dobu 20let.

Každé tepelné čerpadlo OCHSNER se zhotovuje na zakázku na základě konkrétních požadavků konkrétního zákazníka a poté zkouší na zkušebním zařízení, podle evropské EN14511. Uvedení systému tepelného čerpadla do provozu a zaškolení provádí profesionální zákaznický servis.

Cílem naší společnosti je úsporné využívání omezených zdrojů a snižování emisí. Vizí společnosti OCHSNER je přispívat k naší národní a globální energetické budoucnosti prostředinictvím vysoce úsporných zařízení spotřebovávajícím minimální množství primární energie.


 

BUDOUCNOST ? My máme jasno !