Ekonomická alternativa Ochsner Air Basic
11.4.2016

Tepelná čerpadla OCHSNER AIR BASIC s invertorovou technologií jsou ideální pro pasivní a nízkoenergetické domy a pro topný systém s velkou teplosměnnou plochou. Také pro kombinaci se stávajícím zdrojem tepla jako bivalentní zdroj. Všechny hydraulické komponenty jsou v každém tepelném čerpadle OCHSNER propojeny již ve výrobě.

 

INSTALACE

Vnitřní jednotka tepelného čerpadla je umístěna v technické místnosti objektu a je tak chráněná před povětrnostními vlivy. Vnitřní jednotka je absolutně tichá, a proto může být instalována kdekoliv. Venkovní výparník vertikální konstrukce odebírá potřebné teplo z okolního vzduchu. Kompresor s řízenými otáčkami poskytuje požadovaný výkon a je umístěn ve venkovní jednotce.

 

MULTI TOWER

Jednotku je možné kombinovat se všemi OCHSNER venkovními inverterovými venkovními jednotkami OCHSNER (EAGLE a BASIC) a je řešením při limitovaném prostoru v budově. Ve spojení s jednou vnitřní jednotkou, která obsahuje regulaci, hydraulické komponenty, akumulační zásobník a také zásobník na teplou vodu.


REGULACE NA ŠPIČKOVÉ ÚROVNI

Manažer vnitřního klimatu OCHSNER OTE 3 poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí, maximální úsporu energie a nejvyšší bezpečnost provozu.

 

V ZIMĚ TOPÍ, V LÉTĚ CHLADÍ

Během letních měsíců může být tepelné čerpadlo využito k chlazení (volitelně). Přebytečné teplo v domě se jednoduše přenese ven a dům je aktivně chlazený.