Servis tepelných čerpadel
12.6.2016

Údržba – servis tepelných čerpadel je nedílnou součástí celého procesu.

Proč servisovat tepelné čerpadlo?

Protože údržba slouží jako prevence a přispívá k dlouhému životu vašeho čerpadla. Můžete to také chápat jako zabezpečení své investice.

 

Jak probíhá servis tepelného čerpadla?

Nemusíte se bát toho, že byste po nocích museli studovat vše o čerpadlech, abyste v den D provedli kompletní servis.

Na tyto služby kontaktujte firmu OCHSNER, která vám dané čerpadlo montovala a instalovala. Jedná se o pravidelné servisní prohlídky. Tak zvaný zákaznický servis firmy, přijede až k vám domů a důkladně zkontroluje a prohlédne celý systém, zda funguje tak, jak má.

 

Výhody servisu tepelného čerpadla

To máte jako s autem, jestliže pravidelně jezdíte na STK, víte, že je vše v pořádku a není třeba investovat další peníze do oprav. Stejné je to s tepelnými čerpadly. Díky pravidelným servisním prohlídkám víte, že je vše v pořádku a tudíž

No jen si představte, že například v zimě, vám vypadne tepelné čerpadlo, protože jste zapomněli na pravidelnou kontrolu. Určitě byste neradi mrzli ve svém vlastním domě/bytě.

Zákon

Z legislativního hlediska je provádění pravidelných servisů a kontrol dokonce nutnost. Proto kontaktujte svou firmu, která vám zajistí kompletní služby, spadající do této oblasti.

Zákaznický servis neprovádí pouze pravidelnou údržbu a kontrolu, ale také

Váš servis je vám k dispozici celý rok, samozřejmě také během svátků i víkendů. Kdykoli budete cokoli potřebovat, stačí si na internetu najít příslušné telefonní číslo a volat. Specialisté vám budou vždy rádi nápomocni.