Zajištění budoucnosti
4.10.2016

Budoucnost. Neděsí vás to slovo trošku? Přemýšlíte občas nad tím, jaké to bude za pár let? Jídlo zdražuje, pohonné hmoty se zdražují a ceny energií také pomaličku ale jistě šplhají nahoru.

Říkáte si „Co budu dělat?“.

Ano, dnešní doba je divoká a uspěchaná a ceny jdou opravdu „chtě nechtě“ nahoru. Avšak je jedno řešení, jak zabránit tomu, aby vaše peněženka zela prázdnotou, a přesto jste měli v zimě kvalitní topení.

Odpovědí je tepelné čerpadlo aneb bezstarostný výhřev vašeho obydlí.

Tepelné čerpadlo? A s tím ušetřím? Může to znít zvláštně, ale ne jen, že je dnešní doba uspěchaná a zdražuje se, ale také jsme na vysoké technické úrovni a tudíž máme moderní technologii zvanou „tepelné čerpadlo“

1) Přírodní zdroj - největší a nespornou výhodou je, že svou energii (teplo) nabírá z přírodních zdrojů. Fascinující je, že když se rozhodnete pro variantu s vrtem na vaší zahradě, máte širší možnost využití.

2) Návratnost - finance, které vložíte do koupě tepelného čerpadla, se vám v budoucnu vrátí. Nezapomínejte na fakt, že teplo máte zadarmo, protože čerpadla jej berou z venkovního okolí. Dále náklady na chod jsou minimální. Návratnost se pohybuje mezi 3-7 lety.

3) Kotlíkové dotace - při splnění určitých podmínek, které jsou nutné pro získání dotací, se vám návratnost zkrátí až o celý 1 rok.

4) Profesionálové – nemusíte se bát, že nebudete vědět, jak správně na to. Stačí se pozvat firmu, která vše za vás nainstaluje, uvede do provozu, zkontroluje a vysvětlí. Rozhodnete-li se pro vrt, taktéž vám jej přijede provést profesionál, který ví přesně jak na to, jak hluboko atd.

Tepelná čerpadla jsou budoucnost. Jsou nezávislá na cenách energií. Nemusíte se o ně prakticky starat. Jsou dlouhodobým produktem. Zkrátka řešení, jak si užívat bezstarostný život s rodinou a přitom neřešit, kolik zase letos protopíte.