Tepelná čerpadla snadno a rychle
6.10.2016

Mnoho lidí má v dnešní době velké obavy z nových technologií. Z inovativních věcí. Avšak buďte si jistí, že se není čeho bát, jestliže přemýšlíte o tepelných čerpadlech.

 

Jak vím, že vyberu správně?

Vždy máte možnost poradit se s odborníky, kteří vám rádi povědí, jaký druh tepelného čerpadla by pro váš dům a pozemek byl nejvhodnější a tudíž nejefektivnější. Od toho je něco, čemu se říká zákaznický servis a poradna.

 

Z čeho můžu vybírat?

 

Čas potřebný k instalaci

Opravdu není důvod se znepokojovat. Není to tak, že si objednáte tepelné čerpadlo, kurýr vám jej doveze a „udělej si sám“.

Naše firma OCHSNER nabízí absolutní pomoc.

 

Co to znamená?

Vy nás kontaktujete a my se o vše ostatní postaráme. Z vaší strany je tudíž tento krok velmi snadný a vše je rychle vyřešeno. Náš tým specialistů přijedou a celý tepelný systém nainstalují, uvedou do provozu a také zkontrolují. Tím pro vás práce končí, protože čerpadla jsou na automatické bázi, tudíž vás nepotřebují k tomu, aby řádně fungovala.

Nabízíme také pravidelné revize.

 

To je vše?

Ano, vlastně ano. Když zvážíte, že tepelná čerpadla jsou vlastně multifunkčními produkty, je to opravdu velmi snadné a rychlé. Jestli je nechcete jen na topení, ale i na klimatizaci, stačí, když se rozhodnete pro variantu s vrtem. Rázem ji máte zadarmo – jelikož tepelná čerpadla berou energii z okolních přírodních zdrojů.

 

Výhody a shrnutí

Spousta spokojených zákazníků za největší výhodu u tepelných čerpadel považuje to, že jsou samoobslužná, tudíž opravdu je nemusíte neustále kontrolovat, nebo nějak upravovat. Nehledě na to, že vaše investice se vám vrátí. Návratnost se pohybuje okolo 3-7 let. Získáte-li dotaci, samotná návratnost se vám zkrátí až o jeden rok.

Čerpadla jsou mimo jiné také vysoce ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Jsou navržena pro pohodlí vašeho domova, protože váš komfort je pro nás důležitý. Hlučnost výparníků je minimální a životnost maximální. Pozitivem jsou i vysoké topné faktory.