Ochsner
Chci
nezávaznou
nabídku

Získali jsme ocenění "NEJLEPŠÍ PROJEKT"
16.4.2018

Projekt "Využití odpadního tepla z výroby tepelnými čerpadla OCHSNER" získal od Asociace pro využití tepelných čerpadel ocenění NEJLEPŠÍ PROJEKT.

Projekt byl realizován ve výrobním závodě Hirschmann Czech s.r.o. Vsetín, kde se při výrobě plastových dílů uvolňuje do vzduchu velké množství odpadního tepla. Nasazením tepelných čerpadel je toto teplo využito pro vytápění administrativní budovy, ostatních výrobních prostor a k ohřevu vody. Současně dochází k ochlazování vzduchu ve výrobní hale, které by jinak muselo být zajišťováno jiným způsobem. Více o projektu na odborném portálu tzb-info.

Ocenění nám bylo uděleno Asociací pro využití tepelných čerpadel při příležitosti konání 22. ročníku veletrhu Aquatherm Praha 2018, v soutěži o Nejpřínosnější projekt s tepelnými čerpadly v letech 2016-2017.

 


Zkušenosti našich klientů...

  • Zařízení: OCHSNER AIR 41
  • Lokalita: Praha
  • Montáž: 2018
V minulosti jsme platili 85000Kč ročně za plyn a při těchto platbách jsme si spočítali, že pořízením tepelného čerpadla budeme jen šetřit. Po prvním roce provozu celkové náklady na topení, ohřev teplé vody a ohřev bazénu spadly na 42 000Kč za rok, což je až neuvěřitelné. Můžeme velmi doporučit.
Praha
1
Specialista na tepelná čerpadla již 36 let
2
Stovky tisíc spokojených zákazníků v Rakousku, Německu, Švýcarsku a dalších zemích
3
Nejtišší výparníky na trhu s hlučností od 11 dB(A)
4
Nejvyšší topné faktory (testováno ve WPZ Testzentrum Buchs, Švýcarsko)
5
Široký sortiment provední a výkonů od 2,2kW do 960kW
6
Teplota topení až 65°C ( až 98°C u průmyslových aplikací)
7
Odzkoušená životnost více než 20 let