Ochsner
Chci
nezávaznou
nabídku

Jaké jsou tedy výhody tepelných čerpadel?
3.12.2015

Nízké provozní náklady - až třetinové spotřeba energie oproti klasickým zdrojům tepla a při dodané 1 KW energie získáte 3 KW výkonu. Dále se předpokládá stálý růst cen energií, kdy díky nízké spotřebované energie stále více ušetříte i do budoucna.

Úspora na elektrospotřebičích - Pořízením tepelného čerpadla máte nárok na zvýhodněnou sazbu elektrické energie, kdy máte nižší cenu za 1 kWh elektřiny a tím šetříte nejen na topení, ale také na všech elektrických spotřebičích v domácnostech.

Ekologie - Snížením spotřeby energie se snižuje i zátěž životního prostředí. Nedochází k exhalacím pevných částic, tedy popílku a prachu, dále plynů jako oxidu uhličitého.

Komfort - Celý topný systém funguje plně automaticky. Zajišťuje komfortní teplotu v objektu a to pro malé domácnosti i velké objekty. Celý systém je možné monitorovat a ovládat přes internet.

Dotace - Jedná se o alternativní zdroje energie, který je dotačně podporován nebo se jeho podpora připravuje. Jedná se jak o statní tak o krajské čí městské dotační programy. 

Pořizovací cena - Díky vysoké konukrenci v oblasti prodeje tepelných čerpadel, ale i velké poptávce, máte možnost vybrat tepelné čerpadlo na míru dle kvality, která se nejčastěji odráží na ceně. Ceny čerpadel jsou tedy stále nižší.


Zkušenosti našich klientů...

  • Zařízení: OCHSNER Air Eagle 717
  • Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí
  • Montáž: 2018
Vybrali jsme si tepelné čerpadlo Air Eagle 717 jelikož jsme chtěli bezhlučný stroj jak venku tak i uvnitř domu. Naše očekávání se potvrdila a po montáži samotného čerpadla nás osobně překvapila skoro bezhlučnost, kdy opravdu nevíme, že nějaké čerpadlo vůbec máme.
Frýdlant nad Ostravicí
1
Specialista na tepelná čerpadla již 42 let
2
Stovky tisíc spokojených zákazníků v Rakousku, Německu, Švýcarsku a dalších zemích
3
Nejtišší výparníky na trhu s hlučností od 18 dB(A)
4
Nejvyšší topné faktory (testováno ve WPZ Testzentrum Buchs, Švýcarsko)
5
Široký sortiment provední a výkonů od 2,2kW do 960kW
6
Teplota topení až 65°C ( až 98°C u průmyslových aplikací)
7
Odzkoušená životnost více než 20 let