Ochsner
Chci
nezávaznou
nabídku

OCHSNER tepelná čerpadla
27.2.2016

PRO VÁS A VAŠE ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ - TEPELNÁ ČERPADLA

Výběr správného topného systému pro váš dům je důležité rozhodnutí s důsledky pro další léta. Nejdůležitějšími požadavky na topný systém jsou: vysoká efektivita a tím nízké náklady na vytápění, komfort, bezpečnost provozu, ochrana životního prostředí a dlouhá životnost.

 

PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A VAŠÍ KAPSU
Tepelná čerpadla využívají sluneční energii uloženou ve vzduchu, ve vodě nebo v zemi. Kdo se rozhodne pro tepelné čerpadlo, snižuje nejen emise CO2, ale nemusí se znepokojovat ani rostoucími cenami ropy a zemního plynu nebo řešit problémy v jejich dodávkách.

 

VAŠE DNEŠNÍ ROZHODNUTÍ MÁ VLIV NA VAŠE BUDOUCÍ NÁKLADY

Vysoká efektivita tepelných čerpadel OCHSNER pomůže snížit celkové náklady na provoz vaší budovy. S vysoce účinnými tepelnými čerpadly OCHSNER splníte požadavky a standardy požadované legislativou, a to i bez investic do dodatečných tepelných izolací nebo dalších úprav.

 

SPRÁVNÁ VOLBA A NEJBEZPEČNĚJŠÍ INVESTICE
Investice do vysoce kvalitních tepelných čerpadel navýší hodnotu vaší budovy a zaručí rychlou návratnost v podobě úspor při provozu zařízení.
Na instalace tepelných čerpadel se navíc poskytují různé druhy dotací. Více informací můžete nalézt na www.ochsnercz.cz.
Tepelná čerpadla vám zaručí nezávislost, vyžadují pouze minimální údržbu a poskytují čistý zdroj vytápění bez jakéhokoliv zápachu. Místnosti pro skladování paliva, kominíci ani kontroly kotelny již nejsou potřebné.

 

PRO NOVÉ BUDOVY I REKONSTRUKCE TOPENÍ
Tepelná čerpadla jsou vhodná jak pro nové budovy tak pro rekonstrukci topení. Nezáleží na tom, zda máte podlahové vytápění nebo radiátory - OCHSNER již před mnoha lety jako první výrobce vyrobil tepelné čerpadlo s výstupní teplotou topné vody +65°C. Tato teplota byla nyní zvýšena až na +68°C. Proto i stávající topné systémy se standardními radiátory mohou pracovat s tepelným čerpadlem.


VLASTNÍ ENERGIE PRO TEPELNÉ ČERPADLO
Pro tepelné čerpadlo OCHSNER a tedy pro vytápění a ohřev teplé vody můžete prioritně využít energii, kterou vyrobí vašfotovoltaický systém. Energie se bude ukládat do zásobníku, dokud se nenahřeje na požadovanou teplotu.


Zkušenosti našich klientů...

  • Zařízení: OCHSNER Air Basic 211
  • Lokalita: České Budějovice
  • Montáž: 2015
Máme menší starší rodinný dům a na doporučení montážní firmy jsem si nechali instalovat tepelné čerpadlo Air Basic 211, po dvou zimách jsem si jisti, že jsme si vybrali správně. Děkujeme
České Budějovice
1
Specialista na tepelná čerpadla již 42 let
2
Stovky tisíc spokojených zákazníků v Rakousku, Německu, Švýcarsku a dalších zemích
3
Nejtišší výparníky na trhu s hlučností od 18 dB(A)
4
Nejvyšší topné faktory (testováno ve WPZ Testzentrum Buchs, Švýcarsko)
5
Široký sortiment provední a výkonů od 2,2kW do 960kW
6
Teplota topení až 65°C ( až 98°C u průmyslových aplikací)
7
Odzkoušená životnost více než 20 let