Ochsner
Chci
nezávaznou
nabídku

Ekonomická alternativa Ochsner Air Basic
11.4.2016

Tepelná čerpadla OCHSNER AIR BASIC s invertorovou technologií jsou ideální pro pasivní a nízkoenergetické domy a pro topný systém s velkou teplosměnnou plochou. Také pro kombinaci se stávajícím zdrojem tepla jako bivalentní zdroj. Všechny hydraulické komponenty jsou v každém tepelném čerpadle OCHSNER propojeny již ve výrobě.

 

INSTALACE

Vnitřní jednotka tepelného čerpadla je umístěna v technické místnosti objektu a je tak chráněná před povětrnostními vlivy. Vnitřní jednotka je absolutně tichá, a proto může být instalována kdekoliv. Venkovní výparník vertikální konstrukce odebírá potřebné teplo z okolního vzduchu. Kompresor s řízenými otáčkami poskytuje požadovaný výkon a je umístěn ve venkovní jednotce.

 

MULTI TOWER

Jednotku je možné kombinovat se všemi OCHSNER venkovními inverterovými venkovními jednotkami OCHSNER (EAGLE a BASIC) a je řešením při limitovaném prostoru v budově. Ve spojení s jednou vnitřní jednotkou, která obsahuje regulaci, hydraulické komponenty, akumulační zásobník a také zásobník na teplou vodu.


REGULACE NA ŠPIČKOVÉ ÚROVNI

Manažer vnitřního klimatu OCHSNER OTE 3 poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí, maximální úsporu energie a nejvyšší bezpečnost provozu.

 

V ZIMĚ TOPÍ, V LÉTĚ CHLADÍ

Během letních měsíců může být tepelné čerpadlo využito k chlazení (volitelně). Přebytečné teplo v domě se jednoduše přenese ven a dům je aktivně chlazený.


Zkušenosti našich klientů...

  • Zařízení: Ochsner Air Basic 416 C
  • Lokalita: Pelhřimov
  • Montáž: 2017
Čerpadlo bez problému, tichý chod, vše OK. Výborná domluva s realizační firmou.
Pelhřimov
1
Specialista na tepelná čerpadla již 42 let
2
Stovky tisíc spokojených zákazníků v Rakousku, Německu, Švýcarsku a dalších zemích
3
Nejtišší výparníky na trhu s hlučností od 18 dB(A)
4
Nejvyšší topné faktory (testováno ve WPZ Testzentrum Buchs, Švýcarsko)
5
Široký sortiment provední a výkonů od 2,2kW do 960kW
6
Teplota topení až 65°C ( až 98°C u průmyslových aplikací)
7
Odzkoušená životnost více než 20 let