Ochsner
Chci
nezávaznou
nabídku

Kompaktní tepelná čerpadla AirStation
16.4.2016

OCHSNER nabízí kompaktní tepelná čerpadla jak pro vnitřní tak i venkovní instalaci. Stejně jako řada GMLW, jsou modely OCHSNER AirStation pro zajištění nejvyššího komfortu vybaveny regulátorem OTE.

 

VENKOVNÍ INSTALACE

Verze AirStation OLWA je určena pro venkovní instalaci. Speciálně upravený plášť zaručuje odolnost vůči povětrnostním vlivům. Dodatečné boční opláštění zaručuje tichý chod a ochranu vůči dešti. Zvláštní důraz byl kladen na tichý chod tepelného čerpadla. Toho bylo dosaženo použitím velkého a pomaloběžného ventilátoru a vhodného opláštění.

Venkovní instalace je výhodná v případě nedostatku prostoru v technické místnosti při modernizaci. Ovládání OTE je propojeno se zařízením příslušným kabelem a může být umístěno na tepelném čerpadle nebo na zdi.


VNITŘNÍ INSTALACE

Verze AirStation OLWI je určena pro vnitřní instalaci v nových budovách nebo při rekonstrukci. Vysoce účinné a energeticky úsporné cirkulační čerpadlo a 3-cestný přepínací modul pro ohřev teplé vody jsou součástí dodávky. Set vzduchového vedení, se sacími a výfukovými mřížkami, přispívá ke snadné instalaci při propojení se zdrojem

 


Zkušenosti našich klientů...

  • Zařízení: OCHSNER AIR 80
  • Lokalita: Brumov
  • Montáž: 2017
Po montáži tepelného čerpadla se nám ohřívá voda v bazénu během pár dnů na příjemnou teplotu. Máme více návštěvníků a delší provozní sezónu.
Brumov
1
Specialista na tepelná čerpadla již 42 let
2
Stovky tisíc spokojených zákazníků v Rakousku, Německu, Švýcarsku a dalších zemích
3
Nejtišší výparníky na trhu s hlučností od 18 dB(A)
4
Nejvyšší topné faktory (testováno ve WPZ Testzentrum Buchs, Švýcarsko)
5
Široký sortiment provední a výkonů od 2,2kW do 960kW
6
Teplota topení až 65°C ( až 98°C u průmyslových aplikací)
7
Odzkoušená životnost více než 20 let